Industri Energi sine nettsider

Ukes info uke 46

Hei folkens, da var helga her igjen og det er igjen på tide og komme med en liten oppdatering på det vi har holdt på med den siste uken. Selv om at det ikke har vert så mange møter denne uken så har vi fortsatt hatt ting og henge fingrene i.

Forrige helg hadde vi styremøte i Dublin, og starten på denne uken gikk med på og gå igjennom mail å andre henvendelser som vi ikke hadde fått tid til og ta oss av. I tillegg har vi forberedt og sendt inn nye saker til det neste månedsmøtet med bedriften.

Vi har også arbeidet en del med loss of License (LOL) forsikrings saker denne uken, vi har dessverre sett en utvikling der vi nå har fått utfordringer i forbindelse med utbetalinger som våre medlemmer har rett på. Vi har naturligvis assistert våre medlemmer med og få anket på eventuelle avslag. Eller vi har satt dem i kontakt de som kan hjelpe dem best mulig.

Klubben har også deltatt på samling for nyansatte på land denne uken, og vi har arbeidet ordinær saksbehandlinger for noen av medlemmene våre.

God helgen folkens